„Tomarina“ teikia specialių temperatūros reikalavimų turinčių krovinių pervežimo paslaugas. Kroviniai gabenami iš Ispanijos, Olandijos, Belgijos, Italijos, Vokietijos, Lenkijos į Lietuvą, Latviją, Estiją, Rusiją, Kazachstaną.

Tokie daliniai kroviniai, kuriems reikalingas temperatūros palaikymas, surenkami ne tik iš šiaurinės ir pietinės Italijos, bet ir iš Italijos salų – Korsikos ir Sardinijos.

Transortavimo-paslaugos-cargo_transportation-termo-cargo-balcan

Termoreguliuojamomis puspriekabėmis gabenamo krovinio temperatūra vieno pervežimo metu gali būti ne tik teigiama, bet ir neigiama (pavyzdžiui, ir -15, ir +3 C).

Tokie pervežimai siūlomi gėlių gabenimui (priekabos plotis 2,49), ADR (pavojingų medžiagų) transportavimui, palaikant tam tikrą reikiamą temperatūrą. Greitai gendančių produktų, tokių kaip vaisiai, daržovės, uogos, grybai, pervežimo metu siūlomi specialios sudėties ekipažai iš dviejų vairuotojų.

Greitai gendančių krovinių pervežime kompanija yra patyręs partneris. Kiekvieną savaitę iš Italijos į įvairias šalis gabena apie 250 tonų įvairių greitai gendančių produktų.