Dalinių krovinių pervežimas

„Tomarina“ kryptingai ir nuosekliai vysto tarptautinę dalinių krovinių logistiką (konsolidavimą), kuomet atskiras krovinys užpildo tik dalį autotreilerio. Taip efektyviai derinamas įvairių skirtingų krovinių gabenimas vienoje transporto priemonėje. Minimali krovinio apimtis nėra ribojama, o maksimali atskiro krovinio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris. Krovinių svoris gali būti nuo 1 kg iki 24 t. 

Vieninteliai Pabaltijo regione teikia dalinių krovinių pervežimo paslaugas tarp Balkanų pusiasalio šalių (Kroatijos, Serbijos, Slovėnijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Juodkalnijos, Makedonijos, Graikijos, Bulgarijos). Taip pat transportuoja krovinius iš Balkanų šalių į Pabaltijį, Rusiją, Suomiją, Kazachstaną. 

Visose Balkanų šalyse kompanija turi generalinius partnerius, kurie rūpinasi įvairiomis muitinės procedūromis, sandėliavimo ir kitomis būtinomis transportavimo paslaugomis.

Kompanija teikia ir smulkių  bei ypač smulkių krovinių pervežimo paslaugas iš visų Europos šalių į Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Pasirašius sutartį garantuojamas krovinio paėmimas iš siuntėjo per 24 val. Taip pat teikiamos Express krovinių pervežimo paslaugos iš visų Europos šalių į Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Pilnų krovinių pervežimas

„Tomarina“ teikia krovinių pervežimo paslaugas tentinėmis puspriekabėmis iš Vakarų Europos šalių, Balkanų , Skandinavijos , Vidurio Europos šalių į Lietuvą, Latviją, Estiją.

Esant poreikiui siūlomi pervežimai 13,6 ldm tentinėmis 92 m3 ir 105 m3 bei 15,4 ldm tentinėmis 120 m3 puspriekabėmis.