Patikimas Jūsų pervežimų partneris

„Tomarina” – tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas.

Vienintelė Pabaltijo regione teikia dalinių krovinių pervežimo paslaugas tarp Balkanų pusiasalio šalių. Kroviniai taip pat gabenami iš /į Vidurio bei Vakarų Europą bei NVS šalis. Krovinių vežimas organizuojamas vagonais ir konteineriais. Dažniausias krovinių gabenimo būdas – sausumos transportu.

Kompanija savo paslaugas yra apdraudusi CSL Insurance LTD draudimo bendrovėje.

Tai sparčiai auganti tarptautinio transporto verslo dalyvė, nuolatinių partnerių pasitikėjimą įgijusi profesionaliu ir atsakingu darbu.

Misija

Būti patikimu partneriu klientams.

Būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu savo klientų finansiniu partneriu.

Būti žinoma ir klientų lūkesčius pateisinančia bendrove.

Kultūringas aptarnavimas, aukšta paslaugų kokybė, kvalifikuotas profesionalų darbas ir konsultacijos, greitas reagavimas į užsakovo pageidavimus.

Komanda

Kompanijos darbo kultūra paremta klientų aukštų lūkesčių tenkinimu. Geriausių rezultatų siekiama dirbant su atsakinga ir profesionalia komanda. Todėl „Tomarina“ logistikos specialistai – darni, nuolat tobulėjanti komanda, kelianti sau aukščiausius tikslus ir reikalavimus. 

Įmonė siekia, jog visi komandos nariai darbo aplinkoje jaustųsi gerbiami ir įvertinti, aprūpinti pažangiausiomis darbo priemonėmis.

Bendradarbiaukime

Pateikite kryptis, kuriomis gabenate ar planuojate gabenti krovinius ir prekes, o mes pateiksime geriausią ir palankiausią krovinių vežimo bei sandėliavimo pasiūlymą.