Nelaimingi atsitikimai kelionės metu sukelia daug nemalonumų transporto priemonės vairuotojams ir savininkams. Tačiau, kai ši transporto priemonė yra sunkiasvorė mašina – tai ypač keblu. Vilkikai, kaip ir kitos transporto priemonės, gali netikėtai kelyje sugesti arba pakliūti į autoavariją. Nuo to, niekas neapsaugotas, visame pasaulyje įvyksta nelaimingų nutikimų. Tokiais atvejais, svarbiausia, sulaukti efektyvios pagalbos. Tačiau, vilkikas, tai ne lengvasis automobilis, jį žymiai sunkiau transportuoti ir tam reikia turėti specialią įrangą.

„Tomarina“ – vienintelė Lietuvoje teikianti saugų vilkikų tempimą su specialia „Pro-Tote“ vilkikų sukabinimo sistema, po avarijos arba sugedus kelyje. Tai itin patogi, patikima ir saugi sistema, kurios dėka savo transporto priemonę nugabensite į reikiamą vietą. Mes norime savo klientams garantuoti saugumą, todėl siūlome „Pro-Tote“ sistemą. Tai – vilkikų sukabinimo sistema – moderniausia įranga, su kuria saugu ir patogu gabenti vilkikus, puspriekabes, priekabas ir kitas didelių gabaritų transporto priemones. Jeigu kelionės metu, jūsų vilkikas sugedo ar pakliuvo į autoavariją ir ji nebegali važiuoti, rekomenduojame pasinaudoti, mūsų teikiama paslauga – vilkikų sukabinimo sistema.

Šia pagalba galima pasinaudoti dviem būdais:

  • Užsisakyti įrangą nuomai. Tokiu atveju užsisakote vilkikų sukabinimo sistemą ir ja naudojatės patys.
  • „Tomarina“ gali atvažiuoti pati, kad nutemptų tranporto priemonę. Jeigu, vilkikas sugedo kelyje, galite kreiptis į „Tomariną“ ir mes padėsime nugabenti transporto priemonę į reikiamą vietą. Tai turbūt paprasčiausias būdas, nes jums nebereikės patiems rūpintis transporto priemonės transportavimu, viskas bus atlikta.

Vilkikų sukabinimo sistemos  privalumai:

  • Vilkikų sukabinimo sistema pagaminta Indianoje, „Pro-Tote Systems“ bendrovės. Kompanija jau daugelį metų gamina specialią vilkimo įrangą. O ši, vilkikų sukabinimo sistema, sukurta sertifikuotų suvirintojų Jungtinėse Amerikos Valstijose.
  • „Pro-Tote“ įrangos montavimas yra greitas, lengvas ir patogus. Patyrę specialistai montavimui užtruks tik apie 5 minutes.
  • Garantuotas saugumas. Vilkikų vairuotojai ir savininkai žino, kad vagys mėgsta pasidarbuoti ir apiplėšti transporto priemones kelyje. Su šia įranga, apie tai galima pamiršti. Vilkikų sukabinimo sistemoje įdiegtos naujausios technologijos, tad viskas apgalvota, kad transportavimas būtų saugus.
  • Vilkikų sukabinimo sistema turi specialias grandines, kurios užtikrina stabilumą ir apsaugo velkamą transporto priemonę nuo pažeidimų.

„Tomarina“ yra pasiruošusi padėti tiems, kuriems reikia pagalbos kelyje.